ליסינג תפעולי לעסקים


לקוחות עסקיים HOTCAR מאפשרת לכם לערוך סקר שוק בין חברות הליסינג השונות, באופן הנוח ביותר.
היום אפשר לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר לקניית רכב מליסינג עבור חברות ועסקים : ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני לרכב.
זה מאוד פשוט: ממלאים טופס אחד בלבד, וחברות הליסינג חוזרות אליכם עם הצעת מחיר.
פרטים אישיים
שם פרטי : *
שם משפחה :  *
טלפון :
*
שם החברה:  
ח"פ/ ע"מ:  
דואר אלקטרוני :  
מיקום :  
פרטים על עסקת הליסינג המבוקשת
סוג ליסינג: *
קטגוריה: *
יצרן :  
מספר רכבים:  
הערות :  
את הטופס הפנו לחברות ה ליסינג תפעולי ו/או ליסינג מימוני הבאות
ליסינג מימוני
ליסינג מימוני הינו רכישת רכב בהלוואה מוגדרת מאוד המזכירה במקצת משכנתא על רכישת דירה. חברת הליסינג מעמידה הלוואה כספית בגובה עלות הרכב החדש ללווה בתוספת ריבית. הלקוח משלם את ההלוואה באופן חודשי בפרק זמן של 60-80 חודשים. מתקזזים מערך הרכב ובתום תקופת הליסינג הלקוח רוכש הרכב תמורת 1% מערכו.
ליסינג תפעולי
ליסינג תפעולי מלא הוא למעשה השכרת רכב לתקופה ארוכה (כ- 3 שנים) בסכום קבוע מראש הכוללת מגוון שירותים נלווים לרכב המוענקים ללקוח על ידי חברת הליסינג כגון: ביטוחים, חידושי אגרות, שירותי תחזוקה, בתום תקופת הליסינג הרכב חוזר לחברת הליסינג. חזרה לדף הבית

ליסינג תפעולי - מידע

כל שיטות הליסינג נועדו על מנת לאפשר למגוון הדורשים (עצמאיים, בעלי עסקים, חברות ולקוחות פרטיים) לרכוש רכב חדש, עם סל שירותים כזה או אחר הגלום בשיטת הליסינג. ליסינג תפעולי הינו צורת מימון לרכישת רכב חדש אשר מתאים ביותר לעצמאיים, בעלי עסקים וחברות. ליסינג לעסקים מגשים את הצורך באחזקה קבועה ונוחה של רכבים חדשים ומתוחזקים תוך וויתור על בעלות על הרכב, שבין כה וכה לא ממש חשובה לצרכי העבודה היום יומית.

ליסינג תפעולי – עסקה שמשתלמת

ליסינג תפעולי, כאמור, מתאים לסוג האוכלוסייה אשר זקוקה לרכבים מתוחזקים להפליא ללא צורך מהותי בבעלות על הרכב. בשיטה זו, כל לקוח ספציפי מקבל רכב חדש אליו "מוצמדת" חבילת שירותים מפתה ושימושית ביותר לאורך כך תקופת ההתקשרות, אשר עלותה גלומה בסך כל התשלום החודשי הכולל בין היתר את עלותו של הרכב החדש.

מדוע ליסינג לעסקים היא עסקה שמשתלמת? מאחר ולא ניתן בשום צורת מימון אחרת להשתמש ברכב חדש, בתשלום חודשי נמוך יחסית וליהנות מחבילת השירותים המוצעת הכלולה במחיר :

ליסינג תפעולי למעשה, כולל את הרחבת אחריות היבואן בקניית רכב חדש כך שהלקוחות אשר משתמשים ברכב נהנים מנוחות מקסימאלית של שירות והיעדר הצורך לדאוג בעצמם לתקינות הרכבים.

מה בין ליסינג תפעולי למימוני?

ליסינג מימוני נועד לאפשר בעיקר ללקוחות פרטיים לרכוש רכב חדש באמצעות פריסת תשלומים נוחה ואפשרות רכישה או החלפת הרכב בחדש בסוף התקופה. ישנן חברות אשר כוללות במסגרת של ליסינג מימוני גם חבילת שירותים כלשהי אשר אינה משתווה לחבילת השירותים הכלולה במסגרת של ליסינג תפעולי , אשר מיועד לעסקים.

"כל כך הרבה חברות ליסינג – היכן מתחילים?"

חברות רבות מציעות כיום מסגרת של ליסינג תפעולי כך שקשה מאוד לעשות את הצעד הראשון ולבחור מלכתחילה עם מי מהן ליצור קשר. אתר HOT CAR יעזור לכם במלאכת סקר השוק בצורה הנוחה ביותר. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס בודד ולא פחות מ- 5 חברות ליסינג תפעולי שונות יפנו אליכם עם הצעות מחיר וכל שנותר לכם הוא לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

מה זה בעצם ליסינג תפעולי?

נכון בהחלט. איננו יודעים ממש מה זה ליסינג תפעולי. אז מה ? יש כתבה ממנה נוכל ללמוד. לא זו הבעיה ! ממש לא. העניין העיקרי הוא האם מתחשק לנו בכלל לקרוא כתבה כזו. כאן כבר טמון ההבדל העצום שבין הצלחת קניית רכב חדש מעולה לבין עסקה של "ככה ככה". רחוקה ממושלמת .... קרא ולמד אודות האופציה התפעולית .

אני יודע מה זה ליסינג. אבל מה זה "תפעולי" ?

כולם כבר יודעים שיש כיום יותר מאשר רק דרך אחת לקנות רכב חדש. כל מכונית שתרצה, כל סוג ודגם – ממתין לך כבר בעשרות ומאות מגרשי חניית רכבים של חברות ליסינג. ביניהם יש גם מכוניות שאותן תוכל לקבל לא רק מן ההיבט המימוני אלא גם עם כיסויים של תפעול. ותפעול כידוע הוא הרבה יותר מאשר רק "כסף" אלא במיוחד נוגע לעניין ה"קצב"- לכל הדברים שנוגעים לתפעול של הרכב : תקלות, עשיית ביטוחי סביב, תחזוקה וכן הלאה. זהו התפעול המהיר והקצבי. פשוט וקל להבין !

מהיכן תשיג את הכסף לכל תקלה / תחזוקה וכן הלאה ?

וודאי ברור לך (מה שאמור להיות ברור לך אם הינך בעל היגיון בריא) שענייני תפעול מלווים כל רכב שתקנה – מתחילת הרגע שתקנה אותו ועד למכירתו הסופית. ליסינג נכנס בדיוק בנקודה זו לתמונה הכוללת על מנת לסייע לך לארגן לעצמך רכב מושלם גם מן ההיבט של הנסיעה המושלמת בכל מובן. הכסף ש"תצטרך" בעתיד לענייני תפעול עלול לגזול ממך מעבר לנדרש! (חוץ מכאב ראש). לכן מוטב מראש לפעול בדרך של "סיכומים". זה היו"ד הקטן שעושה את ההבדל. סכם על עסקת ליסינג תפעולי שמשלבת תפעול טוב ומראש. להשקטת כל דאגותיך.

אל תחלום רק על "רכב". דמיין ממש עניינים פרקטיים

מושלם לדעת שהכל מתנהל מעולה. תאר לך בדמיונך את עצמך מתיישב ברכב, מתניע ויוצא לדרך. האם היית רוצה חלילה וחס להיתקע / להרים טלפון לטכנאי בעודך ביום גשום בכביש ראשי או להיטלטל בצורה נואשת בין מוסך למוסך? מן הסתם, עבור מי שמדמיין פיזית – פרקטית את הנסיעה – התקלות הצפויות (הסטנדרטיות) צפויות יותר ו"חיות" יותר מראש. ולכן הוא עושה הכל על מנת לבקש מחברת ליסינג כיסוי אופציונאלי לכל מקרה של תקלות שלא תהיינה. דמיין ממש את הבירוקרטיה : ביטוחים, העברת טסט – כל אלו גם הם כאב ראש. עד.... שמכירים את השיטה הבאה:

עיקרי ליסינג תפעולי בפסקה אחת . תמציתי חי וברור

שירותי דרך רבים וטובים ניתנים ע"י חברת ליסינג הרוצה בך. כך לדוגמה תקבל שירותי דרך וגרירה, ביצוע טסט שנתי (וחיסכון כאב ראש עצום למי שממש שונא את זה ושיכול במקום זה לצאת לטיול יפה או למסעדה חביבה בעיר) ודברים שחשוב לך לקבל כ"שירותים היקפיים נוספים" בהתאם לרצונך והעדפותיך. קניית רכב חכמה בדרך זו מספקת לך כלקוח חוויה טובה יותר, הנאה משופרת וקלילות עתידית של נסיעה רגועה, שלווה ובטוחה. יותר דברים נפתרים עם ליסינג תפעולי. הרוצה להחכיר רכב וליהנות ממנו לתקופה של בין שנתיים לארבע שנים פלוס קבלת האופציה לביצוע כל הטיפולים הדרושים לרכבו כבר מחברת הליסינג עצמה – עושה ליסינג תפעולי. פעילות זו של החברה ממומנת על ידי סכום חודשי אותו משלם "קונה" הרכב – בנוסף לתשלום הרגיל אותו שילם בעבור מכונית ה"בסיס". הפיתרון נאה וחוסך לך את הצורך לעשות בכוחות עצמך דברים רבים מלבד עשיית ביטוח חובה ולשלם אגרת רדיו. את יתר הביטוחים ניתן לבצע דרך משווק הליסינג.

החלפת רכב / רכישתו בסיום התקופה

אופציה יפה ונעימה היא לבחון בתום מועד ביצוע עסקת ליסינג לרכב בו הינך נוסע – מה תרצה לעשות כעת. תוכל לרכשו מאותו משווק הרכבים, או להחליפו בסוג רכב אחר. הדבר קוסם לרבים מן הטעם הנחמד של הכיף שבלעבור לרכב אחר, ומצד שני, גם מן ההיבט הכלכלי. עובדים עצמאיים רבים משתמשים בשיטת חכירת רכב ל – 4 שנים ובסיומה – מחליטים מה היו רוצים הלאה. חשוב במיוחד לדעת כי החלפת הרכב נחתמת מראש גם לפי מספר קבוע של ק"מ אותו הרכב עובר בתקופה הנתונה.יש לברר זאת בפירוט ומראש. לסיכום : פיתרון ליסינג מבטיח הנאה רבה במיוחד ועסקה מצוינת. ליסינג תפעולי יהיה תמיד הדובדבן שבקצפת משום שהוא מבטיח מעבר לבסיס של החכרת הרכב את השלמת כל הדרוש לך ומכל היבט. בהצלחה ובהנאה.