ליסינג לפרטיים

HOTCAR מאפשרת ללקוחות פרטיים לערוך השוואת מחיר בין חברות הליסינג השונות.
כאן תוכלו לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר לקניית רכב פרטי מחברות ליסינג המתמחות בליסינג פרטי.
כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים ולתת לחברות הליסינג לחזר אחריכם.
פרטים אישיים
שם פרטי : *
שם משפחה :  *
טלפון :
*
דואר אלקטרוני :  
מיקום :  
 
פרטים על עסקת הליסינג המבוקשת
רכב חדש / יד שנייה: *
קטגוריה מבוקשת: *
יצרן :  
מספר רכבים:  
הערות :  
את הטופס הפנו לחברות הליסינג לפרטיים הבאות
עסקאות ליסינג לפרטיים בתנאים עסקיים
ליסינג ללקוחות פרטיים הינו למעשה שיטת מימון חליפית להלוואה בבנק. עסקאות אלו הן לתקופה של 24-44 חודשים וכוללות אופציה לרכישת הרכב בתום תקופת העסקה. עסקאות אלו אינן עומדת בהגדרות מס הכנסה לשם הכרה כהוצאה מוכרת, אך מאידך דמי השכירות החודשיים נמוכים ותואמים את יכולתו הכלכלית של הלקוח הפרטי (שכיר). ברוב חברות הליסינג תנאי עסקאות מסוג זה גמישים וניתנים להתאמה אישית ולעיתים ניתן לשלב בעסקה גם מרכיבי תחזוקה. חזרה לדף הבית

ליסינג לפרטיים – מימון לרכב חדש

החלום של כל אחד מאיתנו הוא להיות הבעלים של רכב חדש וליהנות סוף סוף מהשקט הנפשי, חווית הנסיעה ברכב חדש ותקופת האחריות הפוטרת אותנו מדאגות. בעוד בעבר רכישת רכב חדש הייתה רחוקה מהשגה עבור רבים, הרי שכיום הודות לשיטת המימון של ליסינג לפרטיים, כל בית בישראל יכול להרשות לעצמו לפחות מכונית חדשה אחת ולהפוך את החלום למציאת.

ליסינג לפרטיים – כיצד זה עובד?

ליסינג לפרטיים הוא למעשה ליסינג מימוני , כלומר, דרך יעילה ומושכת למימון קנייה של רכב חדש. בעוד בעבר הדרך היחידה לביצוע רכישת רכב חדש הייתה מוגבלת ללקיחת הלוואה מהבנק (בתנאים "עוינים") או תשלום במזומן, הרי שכיום ניתן לבצע את הרכישה מבלי לרוקן את חשבון העו"ש, ללא שבירת מסגרות חיסכון ומבלי להתחייב להלוואות שאינן משתלמות. ליסינג לפרטיים פועל ע"פ אחד ממסלולי המימון הבאים :

רכב חדש בבעלות חברת הליסינג – תשלום מקדמה (נהוג 30% מערך הרכב), תשלומים חודשיים קבועים (בדר"כ למשך 3 שנים), בסוף התקופה – ניתן להחליט על רכישת הרכב מחברת הליסינג ע"י תשלום יתרת הסכום או להמשיך ולשלם בתשלומים עבור רכב חדש אחר.

רכב חדש בבעלות הקונה - בדומה לרכישת רכב חדש בבעלות חברת הליסינג אלא שהרכב משועבד לגורם המממן (חברת הליסינג או גורם אחר) עד לביצוע התשלום המלא.

ניתן לראות כי ליסינג לפרטיים מתאים ללקוחות פרטיים אשר מעוניינים לרכוש רכב חדש ואין להם את האמצעים לשלם או לקחת הלוואה על מלוא סכום שווי הרכב. במקרה של ליסינג מימוני כל הצדדים נהנים – הלקוח מקבל רכב חדש וחברת הליסינג זוכה במכירה ללקוח אשר לא הייתה באפשרותו לבצע רכישה טרם ההצעה.

ליסינג לפרטיים היא שיטת מימון, אשר ההיקף והתנאים שלה (גובה מקדמה, משך פרישת התשלומים ועוד) משתנים בין חברה לחברה. רכישת רכב חדש היא רכישה בסכום גדול הנע בין עשרות אלפים ליותר ממאה אלף שקלים ומכאן החשיבות בקבלת הצעות רבות יותר ככל האפשר בטרם תגיעו להחלטה. אתר HOT CAR מביא עד אליכם את הצעות המחיר והתנאים המשתלמים ביותר– כל שנותר לכם הוא למלא טופס בודד וחברות הליסינג כבר ייצרו עמכם קשר ויחזרו אחריכם - הכדור בידיים שלכם.

לעמוד ליסינג תפעולי – הצעות מחיר עבור ליסינג לעסקים