עמוד הבית     ëúáåú     לוח רכב     מאמרים     ליסינג לעסקים     ליסינג לפרטיים     השכרת רכב בחו"ל     הלוואה לרכב חדש     השכרת רכב בארץ     הצעות ביטוח     הסבה לגז           ליסינג למשאיות     אוטובוסים והסעות     ליסינג לחברות גדולות     מכרזים להשכרת רכב  
דף הבית - מאמרים מקצועיים - מאמרי ליסינג - קניית רכב בשיטת ליסינג
 
ליסינג
 
קניית רכב בשיטת ליסינג

עייפת מלחכור בדעתך איזה רכב לקנות ? עייפת מלהרהר במחיר הרכב ? יגעת מטורח המחשבות שייתכן והרכב יתקלקל , שייתכן ותצטרך להעבירו טסט בכל שנה? – מה לעשות , אלו מחשבות טבעיות ובריאות. ובייחוד כאלו העולות לגבי קניית רכב רגילה ולא בשיטת ליסינג .

 

על ליסינג שמעת ? האם צריך להכיר לך את האפשרות הזו ואת יתרונותיה ? תרצה לשמוע עוד מספר מילים כדי לרענן את רצונך לבדוק עסקת ליסינג שכזו? – אם כן, הבה ונבחן את הדברים ביחד מחדש.

 

 

גובה התשלום :

 

כאשר הינך קונה רכב חדש מכל סוג וסוג וכאדם פרטי, הינך משלם סכום נכבד למדי. סכום אותו חסכת במשך זמן רב. הוא לא ממש יישאר בידך לדברים אחרים מלבד הרכב. כולו, ילך על הרכב החדש וכהתחייבות במכה אחת. תהיה מוכרח לשלם אותו במלואו. אולם, בליסינג , לא כך הדבר. הינך משלם משהו קטן ומקבל – משהו גדול – את כל הרכב ומכל סוג. מיצובישי , יונדאי, סובארו, פורד, פג'ו- או כל סוג רכב שרק תרצה.

 

 

דמי אחזקה ותחזוקה של רכב בעסקת ליסינג :

 

גובהם של אלו הוא דבר מפחיד למדי כלכלית. כל מי שקונה רכב מחשב אלף ואחד פעם את קניית הרכב על מנת שסעיף זה יקוצץ למינימום. ובהחלט הוא עושה בחוכמה. אם כך, מדוע לא לפנות מראש לעסקת ליסינג. הרי כל הרעיון המרכזי שבה הוא – לחסוך דראסטית ולהסיר את החשש שעלויות מעין אלו "ייפלו" עליך. חברת השכרת הרכב ( ליסינג ) היא זו שמטפלת בדברים הללו. עליך להחליט אם אתה בוחאר בעסקת ליסינג רגילה או בליסינג תפעולי.

 

 

רכב חלופי זמין:

 

הינך מקבל כזה בכל עת בה קיימת בעיה ברכב הרגיל. דבר זה אינו בהכרח תקף בכל חברת רכב רגילה (אם כי יש לציין שישנן חברות רבות בימינו אשר החלו לספק שרות זה). הדגש הינו כי חברת הליסינג מחויבת מראש לתת לך רכב תקין, שהרי זהו הרעיון המרכזי ב- ליסינג , ועל כן דווקא אצלה תהנה מיופי של אספקת רכב חלופי בכל התעוררות צורך שכזה.

 

מנהל לקוח אישי בעסקת ליסינג :

 

כל אחד היה רוצה שתהיה לו כתובת זמינה ומיידית לפנות אליה בכל דבר ולו הקטן ביותר הנוגע לשימוש ברכב. כך בדיוק קורה ב- חברת ליסינג מקצועית. לרשותך, בדרך כלל, מנהל לקוח אישי אשר זמין מולך ישירות. הינך למעשה משלם על הרכב חודשית ולא סכום מלא ועל כן מתעורר מיידית מצד חברת הליסינג צורך לוודא כי הרכב בכל שלב בסדר ותקין. מניע זה, של חברת ה- ליסינג , פועל לטובתך בצורה אשר מסבה לך ממש עונג. היכן תזכה לכך בקניית רכב רגילה ? האם מעבר לתשלום הראשון שתשלם מישהו יתייחס אליך אישית ? הלא שילמת והתחייבת ובכך תם הסיפור. הינך נושא בהוצאות והכל מוטל עליך. בחברת הליסינג המצב לא כך. הוא שונה. הינך רצוי בכל רגע. היות והרכב שלהם ......

  

החזרת רכב בסוף השימוש בו :

 

מכירת רכב, בתום תקופת השימוש בו, היא דבר מטריח לא מעט. רבים נאלצים לבזבז זמן יקר מאד ולטרוח רבות  , על מנת להיפגש עם טיפוסים שונים המביטים ברכב , שואלים שאלות ומטריחים – ולבסוף אף אינם ממש קונים אותו , אלא רק מפילים את הביטחון. ברוב המקרים זה כך , לצערנו. מה לעשות , רכב לאחר שימוש רב, ועם קילומטראז' לא קטן, מהווה דבר קשה למכירה. במקרה של ליסינג ההתנהלות היא מושלמת. אין כלל צורך להתאמץ למכור את הרכב. פשוט מחזירים אותו לחברה בתום התקופה ומבקשים חדש. או שעוברים לחברת ליסינג אחרת. קל ופשוט. לא?  

 

קלות קניית הרכב הבא לאחר הרכב הנוכחי:

 

ליסינג הוא מעגל קסמים מופלא. לרשותך מוצעת תמיד האפשרות, בכל שלב ושלב, לעבור לרכב יותר משוכלל ומודרני. שהרי זה כל רעיון ה- ליסינג: הרעיון הקוסם והמפתה לבקש רכב חדש מיבואן, בתשלום ליסינג השכרתי. לכן, גם בתום תקופת " השכרת רכב ", תוכל לבקש ממש כל רכב נוסף שתרצה, גם כן בשיטת ה-ליסינג. מה שנקרא במילים פשוטות ... פשוט לדלג מרכב מוצלח אחד לרכב עוד יותר מוצלח ובזמן הנכון.... (ובמשך כל השנה ליהנות מיותר ביטחון....)

 

מחשבות פרקטיות : רישוי, ביטוח רכב , שירות נהגים :

 

מן הברור ביותר הוא שדברים אלו כלולים בעסקת ליסינג כמידיים וטובים. עסקת ליסינג כוללת מרכיבים של תשלום הרישוי מצד החברה המשכירה (אגרת רישוי שנתית ,  טסט שנתי) וכמובן אף ביטוח רכב (לפי תוכנית ליסינג ספציפית )וקבלת שרות נהגים , שרותי דרך שונים פרקטיים , ובקיצור – הינך נהנה מסל שירותים מלא במידה ותבחר במסלול הנכון והכדאי לך ביותר. עסקת ליסינג גם חוסכת למעשה כסף, וגם מציעה בתוך חבילת התשלום את מקסימום הנוחות המאפשרת לך ליהנות מרכב שרצית ובמחיר – שחלמת.

 

 

הנאת המשפחה והתאמה לצרכים : 

 

רכב משמש אותך ואת משפחתך לצרכים רבים ומגוונים ביומיום. אף פעם אינך הנוהג היחיד בו. נהגים נוספים בו הם אשתך, ילדיך, מצבי רוחך הרוצים להתענג על איכותו ויוקרתו הנראית, והוא אף אמור להיות מותאם לרוח התקופה, להוות כלי שמיש למעבר ממקום למקום ואף להיות מודרני כדי להסב לך תחושה טובה. עם חברת ליסינג תוכל לשמור על רוח צעירה והתאמת רכב פחות או יותר לטווח הזמן האחרון העדכני ולקבל רכב שחשקת בו – כהכי מתאים לך בתקופה הנוכחית. בהתאם לדגמי רכבים המעניינים אותך כנמצאים כרגע בשוק.   

 

 

לסיכום:

 

קניית רכב ב- ליסינג (ליסינג רגיל או ליסינג תפעולי) היא כה קלה , יעילה ואטרקטיבית שפשוט חבל שלא לבדוק את האפשרות הזו. נכון, רבים עדיין קונים רכבים בשיטה הישנה , אולם מפעלים וחברות קונים רכב ,לרוב, אך ורק בליסינג. הם בטח לא טועים בבחירתם העקבית  בשיטה זו. גם אתה יכול להרוויח מכך אם רק תנסה. הרכב הבא שלך מחכה לך גם בשיטת ליסינג .    

 

 
ליסינג
רשימת המאמרים מלאה (השכרת רכב בחו"ל, ליסינג, השכרה, ביטוח רכב, הנעה בגז, ליסינג תפעולי)
 
תגובות
מאיהמעולה
פשוט מעולה אני לא מבינה איך לא חשבתי על ליסינג במקום לקחת הלוואה תודה רבה
12/12/2010 12:48
 
 
אודותינו  |  ליסינג תפעולי  |  ליסינג מימוני  |  מכרזי ליסינג  |  ליסינג לחברות  |  מבצעי ליסינג  |  מכרזים להשכרת רכב  |  מבצעי השכרת רכב  | 
צרו קשר  |  ביטוח רכב |  ביטוח רכב  |  ביטוח בריאות  |  כניסה לסוכנים
האתר הוקם ע"י חברת - לידר יזמות ושיווק באינטרנט
חברת לידר (הוטקאר), בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה טלפון: 077-5501133 פקס: 153-4-6323192 מייל leader@leaderltd.co.il