עמוד הבית     ëúáåú     לוח רכב     מאמרים     ליסינג לעסקים     ליסינג לפרטיים     השכרת רכב בחו"ל     הלוואה לרכב חדש     השכרת רכב בארץ     הצעות ביטוח     הסבה לגז           ליסינג למשאיות     אוטובוסים והסעות     ליסינג לחברות גדולות     מכרזים להשכרת רכב  
דף הבית - מאמרים מקצועיים - מאמרי ביטוח רכב - חידוש ביטוח רכב בקלילות נהדרת
 
 
חידוש ביטוח רכב בקלילות נהדרת

תאר לעצמך את ביטוח הרכב המושלם. לא עוד הקדשת ריצות מיותרות, בירורים מייגעים ומעמיסים – אלא דברים מסוג אחר לגמרי : סגירת עסקה במחיר מוזל, בדרך חדשנית ונינוחה והכי חשוב-  עם תועלת רבה יותר ומצוינת עבורך. כיצד כל זה קורה? במידה ואתה מתעניין הינך מוזמן להמשיך בקריאה על מנת להבין כיצד ביטוח רכב – מתבצע אצל כולם כבר בדרך אחרת, ומדוע הם קוראים לזה חוויה. כי מה שהיה – כבר היה, וכיום יש דרך חדשה במיוחד לעשות דיל זול יותר ושהרבה דברים עבורך פותר !

 

ביטוח רכב עושים פעם אחת ולשנה מראש. יש בתהליך זה, דברים שצריך לדעת, בייחוד פרטים שצריך להתאים (גילו של הנהג, מספר הקילומטרים שהרכב נסע, סוג ביטוח הרכב הרצוי וכן הלאה), כמו גם עלויות רבות שיש להשוות בין חברות המציעות לך פתרונות מסוגים שונים ודרישות ספציפיות שכל מי שעושה 

 כל שנה כבר מכירן היטב על בשרו.

 

ביטוח רכב אינו דבר של מה בכך, ולכן גם מודגשת חשיבות עשייתו כפי שצריך. מיגון כלכלי זה הנעשה בצורה מקצועית, בזול יחסית ובצורה קולעת לצרכים – מוציא אותנו בצורה סופר מקצועית לנסיעתנו בדרכים : שקטים יותר, שבעי רצון ועם ארנק תפוח בו זמנית שיש לנו גם ביטוח לרכב – איכותי ובטוח ! נפלא לעשות ביטוח רכב בדרך קצרה, אפקטיבית ומושלמת. כמו גם, כמובן : הכי משתלמת.  

 

כיצד השנה תעשה ביטוח רכב ?

 

וכעת אליך – כיצד חשבת לעשות גם השנה דיל זה, או לחדש ביטוח רכב קיים, האם באותה החברה בה עשית גם בשנה שעברה ביטוח רכב, ובאיזה אופן ובאילו תנאי תשלום ? והאם יש בכיסך מספיק כסף לכך? מתברר כי השנה, אם בחרת לעשות ביטוח רכב חדש או להתחיל בחברה חדשה המספקת לך אותו  את דרכך – שמצפה לך דרך אחרת ושונה לחלוטין. קלה, זריזה ויעילה מאד. המשך לקרוא כדי ללמוד . הנה כבר עשית כמה צעדים קדימה מעצם רצונך לנסות משהו חדש. זה בהחלט עומד להיות משתלם במיוחד.

 

הכן את הפרטים – ובחר בקלילות ביטוח רכב סופר מתאים 

 

אין ברירה, את כל הפרטים הינך חייב להכין. הכן רשימה קצרה וממוקדת של כל הנחוץ עבור ביטוח הרכב: כל הפרמטרים שאתה רגיל להישאל עליהם. הכן את כל המסמכים הנחוצים לצידך - מצד שמאל, הנח אותם על שולחן המחשב על מנת שיהיו בזמינות לרגע שיידרשו. הייה מוכן, אם כי כבר בשלב זה נאמר שלא בטוח שיהיה צורך אפילו בכולם, אולם לא מזיק להכינם. כעת, מצד ימין, הבט על המסך והכן את אצבעותיך להקלדה זריזה של מעט דברים באמצעות המקלדת בלבד. שים לב, לא ביקשנו ממך להרים טלפונים, לא לקום. ממש כלום !   

 

אתר אחד. הקלדות קצרות. ביטוח רכב מהיר ולא יקר !

 

ברגע שתקליד את שם האתר שמרכז עבורך הצעות רבות של דילים אטרקטיביים ושגורם לחברות ביטוח רכב לרדוף אחריך - יופיע לפניך מסך מרכזי ובו כל שיהיה עליך לעשות הוא רק להזין את הפרטים החשובים לך. ותתפלא : לעומת כל הטלפונים שהתרגלת עד היום לעשות – הנה פתאום הכל נעלם ונשכח. אומנם קצת משעמם אבל ..... מהמם ...... התחל להבין כיצד אתה מקיש רק "אני רוצה ביטוח רכב טוב וזול" וכיצד חברות רבות המשווקות ביטוח שומעות עליך ומיד, משנסות מותניים ועושות הכל כדי לזכות בך. אם לא ניסית – איך תדע ?

 

לסיכום :

 

התקדמת בחיים היא כשנוח לך יותר ויש לך אתר שאת הכל פותר. זה כיף, חשוב ומועיל. יפה. ככה עושים כיום ביטוח רכב , וכל מי שחשב או חושב שיש דרך אחרת, סביר להניח שיתבדה. הסיבה היא שזמן ומהירות שווים כסף והאמת שכבר מזמן לא עשית ביטוח רכבים ככה. סביר להניח שגם אתה בעצמך תודה בזה מיד לאחר שתרגיש את ההבדל. היכנס כעת לאתר המציע לך ביטוחים לרכבך עם שיטה שמשנה את חוקי המשחק, ותראה שבסוף תשלם פחות , תהנה וגם תחייך ועל כולם פשוט - תצחק. בהצלחה!

 

האתר הוטקאר מתופעל ע"י חב' לידר סולושנס בע"מ, המפעילה בין היתר אתרים כגון , ליסינג תפעולי, ליסינג ורבים אחרים.

 
רשימת המאמרים מלאה (השכרת רכב בחו"ל, ליסינג, השכרה, ביטוח רכב, הנעה בגז, ליסינג תפעולי)
 
תגובות
 
אודותינו  |  ליסינג תפעולי  |  ליסינג מימוני  |  מכרזי ליסינג  |  ליסינג לחברות  |  מבצעי ליסינג  |  מכרזים להשכרת רכב  |  מבצעי השכרת רכב  | 
צרו קשר  |  ביטוח רכב |  ביטוח רכב  |  ביטוח בריאות  |  כניסה לסוכנים
האתר הוקם ע"י חברת - לידר יזמות ושיווק באינטרנט
חברת לידר (הוטקאר), בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה טלפון: 077-5501133 פקס: 153-4-6323192 מייל leader@leaderltd.co.il