עמוד הבית     ëúáåú     לוח רכב     מאמרים     ליסינג לעסקים     ליסינג לפרטיים     השכרת רכב בחו"ל     הלוואה לרכב חדש     השכרת רכב בארץ     הצעות ביטוח     הסבה לגז           ליסינג למשאיות     אוטובוסים והסעות     ליסינג לחברות גדולות     מכרזים להשכרת רכב  
דף הבית - מאמרים מקצועיים - מאמרי השכרת רכב - מעוניינים בהשכרת רכב בחו"ל? כדאי לקרוא
 
חזרה לדף הבית
לקבלת השוואת מחיר השכרת רכב בחו"ל
ליסינג
 
מעוניינים בהשכרת רכב בחו"ל? כדאי לקרוא

הקיץ קרב, החופש הגדול בפתח ואיתו עונת הנדידות. עם ישראל אוהב לנסוע ועושה זאת לעיתים קרובות. בשיתוף עם חברת אוטיורופ ערכנו עבורכם מספר טיפים חשובים לאלו שמתכננים השכרת רכב בחוץ לארץ. קראו היטב בדקו את ההצעות שקיבלתם להשכרת רכב בחו"ל ותתאימו את העיסקה לצרכים האמיתיים שלכם.                                                                                                                                                                                                                                                                                                             זכרו –שמירה על הכללים תמנע מכם הרבה אי נעימויות וסיום בטעם לא טוב של הטיול
 
א. עלויות - מחיר השכרת רכב באמצעות החברות השונות בישראל זולה בדרך כלל מעלות השכרת רכב בחברות מחוץ לארץ.  הפער יכול להגיע ל 25-35% מהמחיר.
ב. בחירת הרכב- ההמלצה הכי חשובה שלנו בעת בחירת הרכב היא קודם כל לא לקחת רכב שיורד ברמתו מהרכב אליו התרגלתם בארץ. אל תשכחו שבדרך כלל נוסעים קילומטרים רבים וחסכון של סכום כסף זעום יחסית עשוי לגרום אי נוחות רבה. רובנו בוודאי מכירים את ההרגשה שאנחנו עוברים לנהוג ברכב לא שלנו (במיוחד עם הוא יותר ישן או פחות מפואר) עד כמה אנחנו לא מרגישים בנוח עם האוטו וכל רעש או תזוזה לא נראים- אז בחוץ לארץ זה בדיוק אותו דבר. אמנם תמיד ניתן לשדרג את הרכב בחברות ההשכרה בחו"ל אבל אז המחיר סביר להניח יהיה יותר כואב בהרבה מאם נחליט מראש על הרכב המתאים.   בנוסף, בשכירת רכב בחו"ל צריך להתחשב במספר הנוסעים, כמות המזוודות, מספר הנהגים וכד'...                                                                                                                                                   
• חשוב לזכור שהרכב המוזמן תמיד יהיה דגם מייצג בלבד. חברות להשכרת רכב בחוץ לארץ תספק לנו רכב שיהיה שווה ערך לרכב המוזמן על פי פרמטרים שנקבעים על ידה. במקרה שאין הדגם שהזמנתם המלצתנו שתנסו ללחוץ בעדינות ויש סיכוי (עם חיוך גדול) שתקבלו דגם מפואר יותר בלא תוספת מחיר.

ג. מה כוללת ההשכרה  -בדרך כלל בחברות ההשכרה בישראל המחיר כולל ביטוח נגד תאונות וגניבות וקילומטר חופשי. כאשר ההשתתפות העצמית של הביטוח משתנה לארץ לארץ, מרכב לרכב ומחברת השכרה אחת למשנה. אחד הסעפים החשובים בהצעות המחיר שאתם מקבלים הוא גובהה ההשתתפות העצמית, לא פעם תקבלו הצעת מחיר זולה שההשתתפות העצמית שלה גבוהה משאר ההצעות (לא כדאי לפסול אופציה זו אבל יש לקחת את גובהה השתתפות העצמית בחשבון) כיום אף יש חברות השכרה המציעות ביטול השתתפות עצמית (או הפחתה משמעותית) בעלות מסוימת המשולמת מראש.                                                                                                                                                                          

ד. מועד לקיחה /החזרה של  הרכב – נתחיל מיום ההחזרה, הימנעו מאיחור אפילו קל ביותר (גם אתם יכולים להחזיר שעתיים לפני ולא שעתיים אחרי) רכב שמוחזר במועד מאוחר מהשעה שרשומה בחוזה ההשכרה צפוי לחיוב נוסף שעלול להגיע ליום השכרה , ולכן יש להקפיד ולהחזיר את הרכב בשעה היעודה. מועד הלקיחה גם הוא בדרך כלל נקבע מראש והזמן מתחיל לצעוד קדימה משעת החוזה (ראוי לציין שבחלק גדול מחברות ההשכרה אם תקדימו בשעה שעתיים תקבלו את הרכב גם לפני תחילת החוזה).      
ה.  כרטיס אשראי בינלאומי – יש לשים לב שכרטיס האשראי שלכם הוא בינלאומי (כיום כמעט כל כרטיסי האשראי הם בינלאומיים), את הכרטיס עליכם להציג כפיקדון לחברת ההשכרה לצורך עירבון וחיוב תוספות שאינן כוללות במחיר. הכרטיס חייב להיות של הנהג הראשי או של נהג נוסף החתום בחוזה ההשכרה.  
ו. מסלול הנסיעה – יש לברר מראש הגבלות כמו לדוגמא אזורים שחברת ההשכרה לא מתירה לנסוע בהם עם הרכב. מעבר בין מדינות – האם מחליפים רכב? האם דרושה אגרה כלשהיא על הרכב? או שממשיכים רגיל.  דבר נוסף שצריך לבדוק מראש כבישי אגרה , במרבית המדינות יש כיום כבישי אגרה המחירים משתנים ממדינה למדינה וכן מחברת השכרה אחת לשנייה כאשר בחלק גדול מחברות ההשכרה גובים את התשלום על הכביש +דמי טיפול.    
ז. דלק – תחזירו מיכל מלא, אל תבנו על תדלוק בחברת ההשכרה המחירים גבוהים בהרבה (כוללים דמי שירות) מתדלוק בתחנות דלק רגילות. בקבלת הרכב הקפידו שמיכל הדלק מלא עד הסוף , בסוף ההשכרה אף חברה לא תוותר לכם על מיכל מלא!!!

ח. רישיון נהיגה – למרות שיש מדינות שחברות להשכרת רכב מסתפקות ברישיון נהיגה ישראלי בלבד אנו ממליצים להוציא גם רישיון נהיגה בינלאומי (ניתן לעשות בדואר, או בנתב"ג), זאת למקרה של בדיקת רישיונות או תאונה המשטרה המקומית עשויה לבקש רישיון בינלאומי ולא להתייחס לרישיון הישראלי.         

ט. שדות תעופה/ תחנות רכבת – לפעמים שווה לקחת אוטובוס ליעד שונה משדה התעופה או הרכבת ומשם להשכיר את הרכב שכן בחלק מהמדינות יש תוספת מס על יעדים אלו.

י. עברות תנועה – קיבלתם שלמו, אל תסתירו החברה תגלה ותחייב את כרטיס האשראי שלכם בתוספת דמי טיפול וכנו שהבנתם בכל פעם שחברת ההשכרה גובהה דמי טיפול הם גבוהים. 
יא.  מעבר בין מדינות - ברוב המדינות ישנה אפשרות להשכרת רכב במדינה אחת ולהחזירו במדינה אחרת. דבר זה כרוך בדרך כלל  בעלות גבוהה יחסית. מומלץ בעת לקיחת הרכב לבקש רכב השייך למדינת ההחזרה (יעד הסופי של הטיול), דבר שיכול לעתים להוזיל את מחיר ההחזר או אפילו לבטלם.          
יב. חוזה ההשכרה -  אל תחתמו אם אתם לא בטוחים, תשאלו ותבררו. אם תחתמו על סעיפים שקשורים בחיוב קחו את החיוב הנ"ל בחשבון- לא בטוחים- תתקשרו להתייעץ עם חברת ההשכרה בארץ.          
יג.  אחריות – חברת ההשכרה בארץ היא הנציגה שלכם ואתם לא צריכים להתמודד עם בעיות בחברת ההשכרה בחו"ל.


למרות כל ההזהרות והבדיקות שצריך לעשות אל תפחדו חברות השכרת הרכב בארץ ושותפיהן בעולם רובם מסודרות מאד ודואגים למנוע אי נעימויות מבעוד מועד. השכרת רכב בחו"ל זה כבר לא דבר מפחיד. את רוב הטיפים תקבלו בחברת ההשכרה עצמה ולא תפתוהו בעת הצורך.

הכי חשוב לחייך ליהנות ולבלות
 


 

 
חזרה לדף הבית
לקבלת השוואת מחיר השכרת רכב בחו"ל
ליסינג
רשימת המאמרים מלאה (השכרת רכב בחו"ל, ליסינג, השכרה, ביטוח רכב, הנעה בגז, ליסינג תפעולי)
 
תגובות
 
אודותינו  |  ליסינג תפעולי  |  ליסינג מימוני  |  מכרזי ליסינג  |  ליסינג לחברות  |  מבצעי ליסינג  |  מכרזים להשכרת רכב  |  מבצעי השכרת רכב  | 
צרו קשר  |  ביטוח רכב |  ביטוח רכב  |  ביטוח בריאות  |  כניסה לסוכנים
האתר הוקם ע"י חברת - לידר יזמות ושיווק באינטרנט
חברת לידר (הוטקאר), בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה טלפון: 077-5501133 פקס: 153-4-6323192 מייל leader@leaderltd.co.il