עמוד הבית     ëúáåú     לוח רכב     מאמרים     ליסינג לעסקים     ליסינג לפרטיים     השכרת רכב בחו"ל     הלוואה לרכב חדש     השכרת רכב בארץ     הצעות ביטוח     הסבה לגז           ליסינג למשאיות     אוטובוסים והסעות     ליסינג לחברות גדולות     מכרזים להשכרת רכב  
דף הבית - מאמרים מקצועיים - מאמרי הסבה לגז - הנעה בגז – תוצאות פיילוט של חברה בעלת צי רכב גדול.
 
חזרה לאתר HotCar
לקבלת הצעת מחיר ל: הסבה לגז
לדיון על המאמר ב: פורום רכב
 
הנעה בגז – תוצאות פיילוט של חברה בעלת צי רכב גדול.

בימים אלו מסיימים 2 חברות שמירה שונות פיילוט של הסבה של רכבים להנעה בגז.
נק' ההנחה שהרכבים נוסעים כ 50000 ק"מ בשנה.
ונק' שנייה שהרכבים הם רכבי ליסינג ברובם.
לטענת מוטי ארוש  אחראי רכב בחברת 'מודיעין אזרחי' שהשתתפה בפיילוט " מייד בחודש הראשון הרגשנו צמצום משמעותי בהוצאות, בעקבות זאת החלטנו להמשיך להסב עשרות מרכבי החברה לשימוש בגז" (הסבה לגז)
מסיכום הפיילוט עולה שהחיסכון לרכב נע  בסביבות 3000 ₪ לחודש לרכב כך שגם אם יש בעיה במיקום התדלוק עדיין שווה לעשות סיבוב ע"מ לתדלק בגז.
בחברת מודיעין אזרחי עשו חישוב שהסבת רכב בתחילת תקופת הליסינג יחסוך לחברה כ 3 מיליון ₪ במהלך תקופת ליסינג (36 חודש) לכל רכבי החברה.
ארוש ציין שהחברה מתכוונת להסב את כל רכבי החברה לגז בהדרגה עם תחילת תקופת הליסינג של כל רכב וזאת על מנת להשיג את החיסכון הגדול ביותר עבור כל רכב.
בשאלה שנשאל  אודי תמיר, מנכ"ל גז-פרו האם רק לרכבים שנוסעים ק"מ כל כך גבוהה כמו בחברות השמירה כדאי להסב רכבים לגז?
תשובתו הייתה " התוצאות הללו משקפות אמנם רכבים המבצעים נסיעות של כ 5,000 ק"מ אולם רצוי להדגיש כי המערכת משתלמת מאוד כלכלית גם לנהג הממוצע, "לגבי רכבים עתירי קילומטרז' החזר ההשקעה הוא מספר חודשים, אבל גם לנהג רגיל ההשקעה מוחזרת תוך תקופה של שנה עד שנה וחצי"
ובשאלה נוספת מה יקרה אם יחליט משרד האוצר להעלות את המס על הגז?
ענה אודי תמיר שלדעתו בשלב זה אין סיכוי שהמחיר של הגז יעלה בגלל שיש בסה"כ כ 5000 רכבים המונעים בגז הם צורכים גז כמו מתקן תעשייתי אחד.
בנוסף מגישושים שנעשים עם האוצר ניתן להבין שאם יהיה ייקור של הגז הוא יגיע בשלבים בדומה לסולר ומדובר בתקופה ארוכה הרבה יותר מתקופת ההחזר על ההשקעה בהסבת רכב לגז.
כמו כן מציין תמיר שיש כיום לובי בארגונים הירוקים להפוך את השימוש ברכבים מוסבים לגז למטרה לאומית במטרה לצמצם את זיהום האוויר הקיים ולובי זה בהחלט יכול לגרום לעיקוב או אף ביטול של כל עליית מחיר מתוכננת.


 

 
חזרה לאתר HotCar
לקבלת הצעת מחיר ל: הסבה לגז
לדיון על המאמר ב: פורום רכב
רשימת המאמרים מלאה (השכרת רכב בחו"ל, ליסינג, השכרה, ביטוח רכב, הנעה בגז, ליסינג תפעולי)
 
תגובות
מאי כהן עבדוה מהבית
http://wדרושים לעבודות קלדנות כתיבה סקרים תמלול פרטים בוואטצפ 0502322173
14/04/2022 20:01
 
ספירמחפש/ת עבודה מהבית? כל אחד יכול!
דרושים עובדים לעבודה מהבית! שכר גבוהה מאוד תלוי במשרה שתבחרו! הזדמנות טובה לכל מי שבבית כרגע ולא עובד ! (מספר משרה - 516832383) לפרטים נוספים הגיבו ושילחו לי הודעה בוואטספ 052-4313764 ❤️ ✅
25/10/2023 11:30
 
 
אודותינו  |  ליסינג תפעולי  |  ליסינג מימוני  |  מכרזי ליסינג  |  ליסינג לחברות  |  מבצעי ליסינג  |  מכרזים להשכרת רכב  |  מבצעי השכרת רכב  | 
צרו קשר  |  ביטוח רכב |  ביטוח רכב  |  ביטוח בריאות  |  כניסה לסוכנים
האתר הוקם ע"י חברת - לידר יזמות ושיווק באינטרנט
חברת לידר (הוטקאר), בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה טלפון: 077-5501133 פקס: 153-4-6323192 מייל leader@leaderltd.co.il